Ottelut

SM-sarja B-pojat

8.10.2017   klo 14     Ura Basket - Huima                        75-93

14.10.        klo 13     Huima - Sykki                                 80-87

22.10.        klo 14      Pyrintö 1 - Huima                          72-79

4.11.          klo 17      Huima - Helsingin NMKY 02            75-67

12.11.        klo 14.15  HyPo - Huima                                61-79

18.11.        klo 14      Huima - Feeniks basket                  86-70

3.12.          klo 16      Tapiolan Honka 1 - Huima              102-61

9.12.          klo 14      Huima - Turun NMKY                      76-61

16.12.        klo 14      Huima - Munkkiniemen kisapojat    75-69

7.1.2018     klo 13      Sykki - Huima                                SYK

13.1.          klo 14      Huima - Ura Basket 1                     Äänekosken liikuntatalo

4.2.            klo 17      Turun NMKY - Huima                     Nunnavuoren palloiluhalli

10.2.          klo 14      Huima - Pyrintö 1                          Äänekosken liikuntatalo

18.2.          klo 13.15  Helsingin NMKY 2 - Huima             Malmin palloiluhalli

3.3.            klo 14      Huima - HyPo                                Äänekosken liikuntalo

11.3.          klo 14      Feeniks Basket - Huima             

17.3.          klo 14      Huima - Tapiolan Honka 1              Äänekosken liikuntatalo

8.4.            klo           Munkkiniemen Kisapojat - Huima

 

Aluesarja B-pojat

11.11.2017  klo 12      Huima - Vaasan salama                  111-36

                  klo 14      Kauhajoen Karhu - Huima               48-147

22.11.        klo  19.45 Huima - Honsu                               123-27

25.11.        klo  14     Rovaniemen NMKY - Huima               64-95

26.11.        klo 9.30   Huima - Oulun NMKY                        96-43

10.12.        klo 12      Huima - Säyri                                   99.36

                 klo 15.30 Siilinjärven Esab - Huima                  26-131

13.12.        klo 17.30 Laukaan urheilijat - Huima               31-131

11.1.          klo 19.20 Honsu - Huima                                  Kypärämäen koulu

20.1.          klo 10      Laukaan urheilijat -Huima                Sydän Laukaan koulu

                  klo 13.45 Huima - Siilinjärven Esab                 

11.2.          klo 11      Huima - Rovaniemen NMKY               Äänekosken liikuntatalo

                  klo 16.15 Oulun NMKY - Huima

7.4.            klo 11.30 Vaasan salama - Huima                     Variskan ylä-aste

                  klo 14.15 Karhu Basket - Huima