Ottelut

SM-sarja B-pojat

8.10.2017   klo 14     Ura Basket - Huima                        75-93

14.10.        klo 13     Huima - Sykki                                80-87

22.10.        klo 14      Pyrintö 1 - Huima                          72-79

4.11.          klo 17      Huima - Helsingin NMKY 02             75-67

12.11.        klo 14.15  HyPo - Huima                               61-79

18.11.        klo 14      Huima - Feeniks basket                  86-70

3.12.          klo 16      Tapiolan Honka 1 - Huima              102-61

9.12.          klo 14      Huima - Turun NMKY                     76-61

16.12.        klo 14      Huima - Munkkiniemen kisapojat      75-69

13.1.          klo 14      Huima - Ura Basket 1                     68-69

21.1.          klo 14.30 Munkkiniemen Kisapojat- Huima       62-63

4.2.            klo 17      Turun NMKY - Huima                     97-72

10.2.          klo 14      Huima - Pyrintö 1                          89-76

18.2.          klo 13.15  Helsingin NMKY 2 - Huima              Malmin palloiluhalli

3.3.            klo 14      Huima - HyPo                               Äänekosken liikuntalo

11.3.          klo 14      Feeniks Basket - Huima             

17.3.          klo 14      Huima - Tapiolan Honka 1               Äänekosken liikuntatalo

7.4.            klo 12.30  Sykki - Huima

 

Aluesarja B-pojat

11.11.2017  klo 12      Huima - Vaasan salama                  111-36

                  klo 14      Kauhajoen Karhu - Huima              48-147

22.11.        klo  19.45 Huima - Honsu                              123-27

25.11.        klo  14     Rovaniemen NMKY - Huima              64-95

26.11.        klo 9.30   Huima - Oulun NMKY                       96-43

10.12.        klo 12      Huima - Säyri                                 99-36

                 klo 15.30 Siilinjärven Esab - Huima                  26-131

13.12.        klo 17.30 Laukaan urheilijat - Huima               31-131

11.1.          klo 19.20 Honsu - Huima                                71-106

20.1.          klo 10      Laukaan urheilijat -Huima                43-111

                  klo 13.45 Huima - Siilinjärven Esab                 101-26

11.2.          klo 11      Huima - Rovaniemen NMKY              

                  klo 16.15 Oulun NMKY - Huima

7.4.            klo 11.30 Vaasan salama - Huima                     Variskan ylä-aste

                  klo 14.15 Karhu Basket - Huima